ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Зовнішньоекономічна діяльність

Міста-порбратими: 

  • Пулави,
  • Несвіж,
  • Бізни.

Детальніше за посиланням.

Дружба та партнерство з містом Пулави

У червні 2016 року, на святкування "Дня Пулав" було запрошено делегацію з міста Боярки. Цей візит став першим офіційним візитом після зміни керівництва міста Боярки. 

Місто відвідвали предаставники Боярської міської ради, в складі : Зарубіна Олександра – міського голови, Кочкової Татяни – заступник міського голови з соціальних питань, Юрченко Віталій, Хижняк Сергій та Ольга Романченко  – депутати Боярської міської ради. 

16 вересня 2016 відбувся офіційний прийом міським головою Олександром Зарубіним закордонних делегацій, які прибули до нас на свято. В рамках програми прийому відбулася презентація видання «Боярка – фотоальбом», створеного до 60-річчя отримання Бояркою статусу міста. 

Ознайомленню із системою роботи Пулавської міської ради та векторами розвитку міста-побратима Боярки був присвячений візит делегації нашого міста у складі депутатів та працівників виконавчого комітету Боярської міської ради.

Візит тривав впродовж трьох днів з 28 листопада до 1 грудня. За цей час представники Боярки ознайомились з роботою міської влади, відвідали засідання комісій та сесію Пулавської міської ради. Також боярчани побачили роботу заводу з переробки сміття, притулку для тварин, технопарку, закладів освіти, спорту.

В червні 2017 року року, на "Дні Пулав" були запрошені представники Боярської міської ради : Зарубін Олександр – міський голова, Мар'яна Слєпова – спеціаліст відділу з питань освіти, культури,молоді, спорту та соціального захисту,  Мусієнко Наталія-відділ фінансів, економічного розвитку та торгівлі.  

В березні 2017 року, під час поїздки в Закопане, відбулася зустріч з керівництвом міста Пулави. 

У вересні 2017 року на "Дні Боярки" були присутні представники влади з міста Пулави. 

В жовтні 2017 року відбувся депутатський навчальний візит в Пулавах.