ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Транспорт

Місто межує з Одеською трасою, має одну залізничну станцію Боярка і зупиночну платформу Тарасівка. На станції «Боярка» зупиняються електропоїзди підвищеного комфорту далекого прямування, і приміські електропоїзди. Наявні 5 відділень зв'язку, в одному з яких розташований переговорний пункт, з якого можна подзвонити до будь-якої точки земної кулі. Відділення зв'язку повною мірою забезпечують потреби населення.

Через місто проходить магістральна електрифікована двоколійна залізнична дорога Київ-Вишневе-Фастів, яка розділяє місто на дві частини, і є складовою частиною одного з головних вантажонапружених транспортних зв’язків країни: Хутір-Михайлівський - Київ (Дарниця) - Жмеринка - Одеса.

Залізниця розділяє місто на дві частини: Південно-східна частина (історична частина міста) - це житловий сектор приватної забудови (близько 7 тис. житлових будинків); Північно-західна частина (Нова Боярка) - більше ЗО багатоквартирних будинків і приватний сектор.

Близькість м. Боярки до м. Києва та зручні транспортні зв’язки з ним є причиною того, що місто в значній мірі виконує роль спального району Києва, оскільки з Боярки в м. Київ мають місце значні трудові потоки.